2 czerwca 2014

Smolnikowe Klimaty

Nasz weekend we troje. Zimny, deszczowy, wesoły i bardzo spokojny. Na dworze spędzilismy trochę sooboty, głównie w drewnianym domku, który Jaś pokochał całym sercem. Haneczka cały czas by malowała a Janek stał bidulek w oknie i krzyczał "na pole" więc ciężko było im dogodzić :) no ale daliśmy radę.
Główną atrakcją wyjazdu była krowa, którą dzieci wypatrywały w ulubionym oknie, kąpiel we trójkę w jednaj wannie plus syrenka Arielka i motorówka oraz spanie w jednym dużym łóżku. Nie było telewizora ani komputera ani wi fi, mieliśmy czas tylko na zabawę, grę w karty, malowanie i testowanie nowych zabawek.
Paulinka i Przemek bardzo serdecznie nas ugościli pysznym jedzeniem i atmosferą. Nawet kawe latte i ciepłą szarlotkę dostałam prawie do łóżka :) Mimo iż byłam sama z dziećmi to naprawdę odpoczełam, chodziłam spać razem z dziecmi dość wcześnie, jadłam pyszne śniadania i obiadokolacje bez zbędnego podjadania a do tego jeszcze oddychałam świeżym powietrzem.
My bardzo lubimy takie klimaty, wyjazdy które dla niektóych są bezcelowe,bezsensowne dla mnie sa bardzo inspirujace i dają mi dużo przyjemności i radości.
Taki wyjazd z dzieciakami bez Przemka, bez znajomych, bez innych dzieci był bardzo cennym czasem, na pewno jeszcze to powtórzymy.
Cieszę się, że mi się chciało ruszyc tyłek i zorganizowac taki wyjazd, wszystko wczesniej zapalnować, spakowac i przygotowac się  psychicznie  na różne scenarisze tej wycieczki.
Oczywiscie bywały tez chwile, kiedy pomoc osoby trzeciej byłaby bardzo pomocna ale myślę że dałam radę i jestem szcześliwa że mogłam taki czas spędzić.4 komentarze:

 1. Ojej i znów coś fajnego widzę - lampka króliczek...Zdradź proszę skąd jest :))) Jestem chyba uzależniona od zaglądania na Twojego bloga i od Hello Krosno ;) Szkoda, że mieszkam w drugiej częsci Polski...Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuje, bardzo mi miło. Hello Krosno powoli rozkręcamy :)
  Króliczka można kupić tu: http://www.scandiloft.pl/sklep/index.php/nowo-38/dekoracje.html. Jest super! bardzo polecam

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja sie wciaz zastanawiam czy jak wyrusze sama z dziecmi to sie bardziej umecze czy odpoczne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Różnie to bywa to prawda. Też się tego obawiałam ale myślę, ze bardzo dużo zależy od nastawienia. Warto spróbować!

  OdpowiedzUsuń