8 marca 2017

33

Wczoraj miałam urodziny, dziś świętowaliśmy Dzień kobiet a jutro mam imieniny :) 
Początek marca jest zawsze dla mnie wyjątkowy, pełen kwiatów, nowej energii, spotkań i wielu inspiracji. Mamy w naszym domu mały taki cudowny zwyczaj: w dniu urodzin solenizant je śniadanie w łóżku i może sobie zażyczyć co mu się tylko żywnie podoba. Bardzo lubimy taki niby prosty, błahy gest a jednak jakże miły i czasem wymagający :) Ja miałam ochotę na słodkości i kawę, były więc domowe drożdżowe rogaliki, upieczone w nocy przez Przemka i ulubione cappuccino z cynamonem. Dostałam piękne kwiaty, laurki od Hani i Jasia, wiele cudownych prezentów ale przede wszystkim spędziłam cudowny dzień. Najpierw rodzinnie, zajadając się sernikiem i spędzając popołudnie w domu a potem wieczór w gronie bliskich mi dziewczyn.
Lubię mieć urodziny, lubię w ten dzień świętować, cieszy mnie każdy kolejny rok. Lubię mieć te trzydzieści parę lat, być w tym miejscu w którym jestem. 
Mam wymarzoną rodzinę, przyjaciół, zdrowie, dobre życie i cieszę się z tego każdego dnia bo nic nie jest dam dane raz na zawsze...każdy dzień jest dla mnie szczęściem. Co roku coś się zmienia, mam więcej doświadczenia, więcej przeżyć, porażek ale i wielkich sukcesów. Każdy rok przynosi jakieś nowe niespodzianki, marzenia, wyzwania. 
Bardzo lubię siebie teraz :)

A Wam dziewczyny życzę dużo wiary w siebie, spokoju w sercu i głowie oraz radość z życia. Bądźcie dumnymi kobietami! 
Ściskam, Kasia

2 komentarze:

  1. Kasiu Kochana najserdeczniejsze życzenia dla Ciebie z okazji urodzin, imienin i Dnia Kobiet!
    Niech się spełnią Twoje marzenia, a uśmiech, nadzieja towarzyszą Ci każdego dnia!

    OdpowiedzUsuń