7 grudnia 2013

Adwentowo - Mikołajkowo


Grudzień rozgościł się u nas na dobre.
W tym roku udało nam się zrobić kalendarz adwentowy taki rodzinny ze słodkościami i zadaniami. Znalazło się w nim m.in.: nauczyć Hanie kolędy, wspólny wypad na basen, sanki, wykonanie kartek świątecznych, ozdób choinkowych, pieczenie pierniczków, chleba i wiele innych.
Bardzo się cieszę, ze w tym roku i u nas w domu grudzień dzięki kalendarzowi będzie bardzo ciekawy.
Mikołaj zjawił się u nas w nocy i rano pod poduszkami zostawił prezenty dla dzieciaczków. Mikołaj spisał się na medal :) Spełnił marzenie Hani o bębenku, bidonie z pszczółką, Janek również szczęśliwy z bidonu z sową choć największa radość to nowe sztućce :)
Żeby zmobilizować siebie do robienia zdjęć i upamiętniania naszych wspólnych chwil, zaczynam na blogu nowy cykl - weekendy w naszym domu.
W poniedziałki będą pojawiały się wpisy z naszych weekendów, które odkąd pracuje staramy się spędzać rodzinnie.
W ogóle chciałabym tu częściej bywać, czytam sobie nieraz wpisy z tamtego roku i o tak wielu rzeczach nie pamiętam. Dlatego blog jest dla mnie ważny, chciałabym żeby był zapisem naszych chwil, czasem myśli bo wiem że za parę lat nie wszystko uda mi się pamiętać. Chciałabym, żeby by pamiątką dla moich dzieci jak dorosną.


1 komentarz:

  1. Ja też w tym roku postawiłam na kalendarz adwentowy z zadaniami (o czym zresztą jest i na moim blogu) i świetnie się sprawdza :)))

    OdpowiedzUsuń