15 grudnia 2013

2# Weekendy w naszym domu


Ten weekend upłynął na pod hasłem: porządki i choinka!
Wspomnę tylko, ze w ciągu tygodnia odwiedziła nas sąsiadka Maja i udało nam się upiec pierniczki. Niestety  dwie blachy pierniczków z trzech spaliłam a te co zostały są już zjedzone :) wiec w tym tygodniu powtórka.
Wieczorem był seans. Pierwsze wspólne wyjście z Hanią do kina., "Kraina Lodu" podobała nam się bardzo. Nie sądziłam, że mała dziewczynka z taką uwagą i zachwytem tyle wytrzyma.W końcu dało mi się uporządkować sypialnie i Jasia pokój. Nasz chłopiec pożegnał łóżeczko i dostał swoje małe łóżko. Wprawdzie pierwotnie było to łózko Hani ale to nowe tak jej się spodobało, że w rezultacie zrobiliśmy zamianę. Janko bardzo się ucieszył, gdyż już od dawna uwielbiał na nim leżeć w Hani pokoju. Nie mieliśmy żadnych problemów z przestawieniem go na spanie w łóżku.
Mamy w domu w zasadzie trzy choinki. Jedną dużą, żywą w dużym pokoju, jedno małą u Hani w pokoju i jedną maluteńką u Jasia :) dzieci ubrały choinkę w ozdoby, które robiliśmy tydzień temu oraz w ozdoby hand made. W salonie jednak wykorzystaliśmy złote i białe banki, które mamy już od kilku lat. Są to nasze pierwsze banki, które kupiliśmy jako małżeństwo i bardzo je lubimy. Ze względów oszczędnościowych postanowiliśmy nie kupować w tym roku dodatkowych ozdób.Hania odkryła Rybkę Ariel i niedzielny poranek upłynął nam na oglądaniu bajki, razy trzy :) wiem wiem naraże się co niektórym ale muszę przyznać, że był to naprawdę  udany poranek. Po prostu od czasu do czasu fajnie jest jak każdy robi to co lubi, dzieci zadowolone a my mamy chwilę aby dłużej poleżeć na sofie, po kocem :)2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Uroczo jak zawsze!!Domek slicznie udekorowany, a pokoik to Hani czy Jasia...??..Wyczekuje naszego domu by moc sobie urządzić tak jak marze:-)))....Usciskiiii
    Zapraszam do siebie na post w swieta;-))

    OdpowiedzUsuń