28 kwietnia 2014

Juz prawie Maj


Zazieleniło się pięknie, dookoła pola rzepakowe, które uwielbiam, wszystko pięknie rozkwita, pachnie. Łąki pełne mleczy, dmuchawców, popołudniowy deszczyk i coraz cieplejsze wieczory...lubię bardzo.
Za nami cudny weekend, pełen odpoczynku i miłych spotkań, fajnych spacerów i pięknych zdjęć zrobionych przez Ewę.

Dziś do pracy piechotą nucąc po drodze "...a teraz maj i maj i maj dokoła się święci  od wonnych bzów szalonych bzów wprost w głowie się kręci..." i jakiś taki lepszy ten dzień.
Dziś w wazonie postawie bukiecik bzu, napiję się spokojnie herbaty w nowym ulubionym kubku i spotkam się z przyjaciółką. Dziś Tata poczyta dzieciom na dobranoc Elmera, a ja przyjdę późną porą i ucałuje, przykryje odkryte stopy i przygotuje ciuchy na jutro :)

Fajnego dnia!3 komentarze:

 1. Cudowna atmosfera beztroski na tych zdjęciach :) A i jeszcze mam pytanko z poprzedniego maila , czy zdradziłaby Pani gdzie mozna kupić (i tu lista - dziękuję za cierpliwość:) tę granatową bluzeczkę ze zdjęcia, brązową torbę skórzaną w której nosi Pani aparaty, kurteczkę granatową z jakiegoś zdjęcia na Pani blogu oraz domek świnki Peppy ? Wszystko jest boskie, nie spocznę póki się nie dowiem :))) Miłego dnia. Magdalena

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziekuję bardzo.
  Bluzka ze zdj jest J.Crew i to jest prezent, brązowa torba skórzana jesli chodzi o taką dużą co na instagramie jest zdjecie z aparatem to ZARA, kurteczka granatowa puchowa zimowa krótka jest z Zary a cienka z kapturem taka ala wiatrówka jest z Reportera. Wszystkie rzeczy sa już dosć stare :) Domek świnek Peppe można znależść tu: https://www.facebook.com/Craftovnia?ref=ts&fref=ts

  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdecznie dziękuję :))) Szkoda, że ciuszki juz raczej niedostępne, ale ja mam takie szczeście, że jak wreszcie coś znajdę, co bardzo mi się podoba , to już przeważnie nie do kupienia :( Domek Peppy rewelacja, chcę kupić taki dla chrześnicy na urodziny, już widzę jej minkę :))) I jeszcze się powtórzę, bo zdjęcia rewelacja, świetny klimat i wspaniała pamiątka !

  OdpowiedzUsuń